Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 169/K

Krzesło z podłokietnikami 169/K

Eleganckie krzesło 169/K to mebel z podłokietnikami, którego estetyka jest połączeniem nowoczesnych akcentów z klasyczną formą. Prezentowana konstrukcja wykonana jest z litego drewna bukowego, który jest materiałem trwałym zapewniającym nie tylko ponadczasowy wygląd meblowi, ale również odpowiednią stabilność.

Nazwa Wymiary
Krzesło 57x50x100h

Stylowe krzesło przyciąga wzrok żłobieniami wykonanymi w drewnie, a także subtelnie zaokrąglonym i wyprofilowanym oparciem. Łączenie tkaniny, którą mebel jest tapicerowany z elementami drewnianymi może zostać wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową do wyboru. Krzesło 169/K jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaninę obiciową. Prezentowane krzesło nie tylko zapewni komfort wypoczynku, ale również jest gwarancją stworzenia wyjątkowej aranżacji salonu czy pokoju dziennego. Krzesło można spersonalizować, dzięki czemu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner