Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Gabinet Tar 5147
Gabinet Tar 5147

Gabinet Tar 5147


Gabinet Tar 5147 to propozycja do wyposażenia stylowego i funkcjonalnego gabinetu, w którym codzienna praca będzie komfortowa i przyjemna. W skład prezentowanej kolekcji wchodzi funkcjonalne biurko, wygodny fotel, komfortowe krzesło oraz pojemna biblioteka – wszystko to, co niezbędne w gabinecie. Meble wyróżniają się swoim ekskluzywnym designem, są perfekcyjnie wykończone i zdobione. Zestaw został wykonany w sposób solidny i posłuży Ci przez wiele lat użytkowania.

Nazwa Wymiary
Biurko 130x65x80h
Fotel 59x60x100h
Krzesło 46x56x109h
Biblioteka 90x35x184h

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój gabinet był funkcjonalny i jednocześnie luksusowy – to Gabinet Tar jest dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem. To piękne meble użytkowe, które spełniają wysokie standardy. Zapraszamy do salonu Rad-Pol, gdzie nasi konsultanci zaprezentują Ci stylowe meble do gabinetu i nie tylko. Chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące oferty oraz doradzą w zakupie mebli, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna według próbników.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner