Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 573/K

Krzesło z podłokietnikami 573/K

Włoskiej produkcji krzesło 573/K to konstrukcja, która została wykonana z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących zwiększoną stabilność i trwałość mebla. Bryła utrzymuje się na dekoracyjnie zdobionych nóżkach – przednie są okrągłe, natomiast tylne są bardziej prostokątne i dodatkowo subtelnie wyprofilowane.

Nazwa Wymiary
Krzesło 63x52x100h

Krzesło 573/K z podłokietnikami jest tapicerowane na siedzisku, oparciu oraz na podłokietnikach wysokiej klasy tkaniną obiciową. Krzesło zostało tapicerowane nowoczesną metodą wykorzystującą gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wspomniane tkaniny obiciowe, których kolorystykę i dekor można dostosować do indywidualnych preferencji. Stylowe krzesło zapewni komfort nawet dłuższego siedzenia, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zaaranżowane w przestrzeni salonu lub przy stole w jadalni. W procesach produkcji konstrukcji krzesła zostało wykorzystane lite drewno bukowe zapewniające wysoką jakość oferowanego krzesła.

z Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner