Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda LE V977/A
Komoda LE V977/A

Komoda LE V977/A


Klasyczna komoda LE V977/A to mebel włoskiej produkcji, który przyciąga uwagę eleganckim, a zarazem praktycznym designem. Komoda stworzona jest w kształcie trapezu, który będzie doskonałą ozdobą salonu lub sypialni urządzonej w estetyce klasycznej. Pokaźnych rozmiarów bryła osadzona jest na wytrzymałych nóżkach zapewniających meblowi odpowiednią trwałość i stabilność. Model LE V977/A wyposażony jest w cztery szuflady, dwie pojedyncze oraz jedną podwójną szafkę.

Nazwa Wymiary
Komoda 158x48x102h

W stylowej komodzie dostępne jest dużo przestrzeni do przechowywania przedmiotów codziennego użytku. Mebel w całości wykonany jest z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Drewno, które jest wykorzystywane w procesach produkcji komody LE V977/A pochodzi z kontrolowanych plantacji, natomiast lakiery wraz z bejcami posiadają wymagane atesty. Prezentowana komoda może być wykonana z drewna w wielu odcieniach, które dostępne są do wyboru w katalogu wybarwień. Istnieje również możliwość wykonania komody lakierowanej na wysoki połysk.
Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner