Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE M0050

Sypialnia LE M0050


Sypialnia to miejsce komfortu i relaksu, a meble w niej zawarte powinny to odzwierciedlać. Nowoczesne meble do sypialni o unikalnych wzorach i wysokiej jakości materiałach mogą przekształcić Twoją sypialnię w stylowe i przytulne sanktuarium.

Nazwa Wymiary
Łóżko 184x208x130h
Łóżko 204x213x130h
Szafka nocna 57x38x58h
Komoda 126x55x102h
Lustro 100x4x80h
Szafa 291x66x247h
Szafa 251x66x247h

Łóżko LE M0050 to majstersztyk designu i rzemiosła. Jest dostępny w dwóch rozmiarach, 180×200 i 200×200, dzięki czemu nadaje się do pomieszczeń o różnej wielkości. Łóżko posiada zagłówek tapicerowany i podnóżek z litego drewna jesionowego, co zwiększa trwałość i elegancję projektu. Nowoczesne kształty łóżka inspirowane są dawnym wzornictwem, tworząc mebel niepowtarzalny i ponadczasowy. Konstrukcja łóżka jest nie tylko stylowa, ale także funkcjonalna, zapewniając komfortowy i wspierający sen.
Szafa, stolik nocny i lustro zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do łóżka LE M0050, tworząc spójny i stylowy zestaw do sypialni. Szafa posiada motyw fal na lustrach, co dodaje jej niepowtarzalnego charakteru. Boki szafy wykonane są z płyty stolarskiej fornirowanej jesionem, co zwiększa trwałość i trwałość mebla. Szafka nocna pasuje do projektu łóżka i szafy, zapewniając funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do przechowywania. Lustro dodaje pomieszczeniu elegancji i wyjątkowości.
Zestaw do sypialni LE M0050 charakteryzuje się nowoczesnymi kształtami i wzorami inspirowanymi starodawnością. Zastosowanie litego drewna jesionowego oraz okleiny z płyty stolarskiej zwiększa trwałość i trwałość mebli. Motyw fal na lustrach szafy nadaje projektowi niepowtarzalny charakter, dzięki czemu meble wyróżniają się na tle innych współczesnych zestawów do sypialni. Połączenie nowoczesnych kształtów i wzorów inspirowanych starym stylem tworzy ponadczasowy i elegancki mebel, który będzie służył latami.
Podsumowując, nowoczesne meble do sypialni o unikalnych wzorach i wysokiej jakości materiałach mogą przekształcić Twoją sypialnię w stylowe i przytulne sanktuarium. Łóżko, szafa, stolik nocny i lustro LE M0050 to doskonały przykład nowoczesnych mebli do sypialni, które łączą w sobie styl i funkcjonalność. Zastosowanie litego drewna jesionowego i forniru z płyty stolarskiej zwiększa trwałość i trwałość mebli, dzięki czemu jest to mądra inwestycja dla każdego właściciela domu. Motyw fal na lustrach szafy nadaje projektowi niepowtarzalny charakter, dzięki czemu meble wyróżniają się na tle innych współczesnych zestawów do sypialni.
Zamów sypialnię w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Szafa LE V1469/A