Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Kuchnie Nowoczesne
Regola Sasso
Simplicia Conchiglia
Regola Grafite

Prostota i elegancja

Nowoczesne meble kuchenne charakteryzuje prostota formy, która jednak idzie w parze z elegancją. Minimalistyczne konstrukcje świetnie wyglądają i pozwalają stworzyć piękne, funkcjonalne pomieszczenie. Przez wiele osób nowoczesna aranżacja jest mylnie kojarzona z wnętrzem surowym i zimnym, w którym brak dodatków. Tymczasem meble do nowoczesnej kuchni same w sobie potrafią być dekoracyjnie wykonane i wykończone. Owszem, w tego rodzaju kuchni nie spotkamy rzeźbień, łuków czy przeszkleń we frontach. Jednak meble nowoczesne tworzone są z wielu znakomitych materiałów, często płyty z połyskiem, która wybarwiana jest na różne kolory. W ten sposób powstają kolekcje luksusowe w pięknych odcieniach szarości, beżu, bieli, czerwieni itp. Fronty mebli nowoczesnych często nie posiadają uchwytów, dzięki czemu mogą w pełni ukazywać swoją elegancję. Ich błyszcząca powierzchnia ma jeszcze jedną zaletę – stwarza głębię w pomieszczeniu. Podobnie jak lustra lekko ją powiększa, więc w małych wnętrzach kolekcja nowoczesna sprawdzi się doskonale.

Nie tylko meble z połyskiem są bardzo modne i chętnie umieszczane w nowoczesnych kuchniach. Powierzchnie z laminatu także biją rekordy popularności. Dodatkowo wiele osób wybiera do kuchni połączenie jasnych i ciemnych mebli np.: górne szafki w odcieniu bieli, a dolne w kolorze drewna. W kuchniach nowoczesnych powstają również wyspy oraz wysokie lady. Pełnią one rolę zakątka jadalnianego, zwłaszcza w domach i mieszkaniach, w których brak miejsca na stół z krzesłami czy osobnego pomieszczenia na jadalnię. To właśnie przy wysokich blatach kuchennych umieszczane są hokery, które wpływają w dużej mierze na nowoczesny wygląd kuchni. Polecamy w szczególności te o podstawach metalowych, które doskonale pasują do sprzętów AGD ze stali nierdzewnej. Jeśli chodzi zaś o dodatki i dekoracje do kuchni w nowoczesnym stylu, to świetnie sprawdzają się w niej lampy o prostych abażurach – w formie kwadratu, stożka, walca; oświetlenie LED-owe pod szafkami, szkło hartowane lub cegła na ścianach. Przy wyborze oświetlenia, warto także postawić na żyrandole nowoczesne. Nowoczesne wzornictwo, modne wybarwienie i funkcjonalność – to właśnie wyróżnia nowoczesne kuchnie z oferty mebli Rad-Pol. U nas zakupią Państwo meble do nowoczesnej kuchni, które będą zachwycać każdego dnia, a jednocześnie sprawią, że kuchnia stanie się ulubionym miejscem każdego domownika. Wspólne przygotowywanie posiłków w takim wnętrzu będzie miło spędzonym czasem. W naszej ofercie znajdują się kuchnie idealne do małych i dużych wnętrz. Zapraszamy do salonu Rad-Pol, gdzie można obejrzeć meble dostępne w naszej ofercie. Pomożemy Państwu wybrać takie, które będą optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Poznaj nasze realizacje:

Poznaj naszą ofertę:

Kolekcja Lucenta

Kuchnia na wysoki połysk to rozwiązanie bardzo modne. Nowoczesna, minimalistyczna kuchnia i sterylny szyk szafek sprawia, że pomieszczenie wygląda niezwykle designersko

Kolekcja Lux

Meble na wysoki połysk w spektakularnych kolorach i z wyjątkowymi rozwiązaniami.

Kolekcja Mela

....

Metropoli

_______________

Olimpia

___

Polis

___

Reflexa

-----------------------

Regola

__________________

Simplicia

__________________

Sygna

__________________

Telera

__________________

Gloria

Nowoczesne meble na wysoki połysk. Kontrastujące połączenia

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner