Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
minikuchnie

Mini kuchnie

Kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu. To właśnie tutaj spędzamy po kilka godzin dziennie. Przygotowujemy posiłki dla siebie, rodziny, przyjaciół, spędzamy wspólnie czas jedząc i rozmawiając. Każdy z nas marzy, aby kuchnia była duża i przestronna, ale co w sytuacji gdy każdy milimetr ma znaczenie, a pomieszczenie jest mikroskopijne? Czy wówczas musimy z niej zrezygnować? Nic bardziej mylnego. Z myślą o ograniczonych wielkościach powstały minikuchnie. To gotowe i w pełni wyposażone zestawy mebli kuchennych, które są idealnym rozwiązaniem do domku letniskowego, hotelu, kawalerki czy też pokoju akademickiego. Minikuchnie to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań oraz estetyki. Meble powstały przy udziale włoskich projektantów oraz architektów. To w 100% włoski produkt, który z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Minikuchnie charakteryzują się największą starannością wykonania oraz zachwycają jakością zastosowanych materiałów.

>>

Minikuchnia K140

Minikuchnia K140 to innowacyjne rozwiązanie do domku letniskowego, hotelu, kawalerki czy też pokoju akademickiego. Ta nowoczesna zabudowa w wersji mini spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Utrzymane w jasnym kolorze drewna, meble doskonale będę pasować do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Minikuchnia K140 bez górnych szafek, sprawi że pomieszczenie optycznie wyda się większe niż jest w rzeczywistości. Choć K140 jest mini kuchnią to jest bardzo funkcjonalna. Dzięki dwóm pojemnym szufladom oraz dużej powierzchni blatu, praca w tej mini kuchni jest bardzo łatwa. W skład zestawu wchodzi: minikuchnia z niską zabudową, wodoodporny blat z laminatu, sprzęt AGD, zlewozmywak wraz z ociekaczem, kran, syfon, listwa podłogowa PVC w kolorze srebrnym. Minikuchnia K140 jest kompaktowa i w pełni wyposażona. Wyposażona została w zamykany blat, który pozwala na całkowite zakrycie kuchni. Przy zakupie minikuchni istnieje możliwość wyboru płyty z pośród 4 typów: gazowej, elektrycznej, ceramicznej lub indukcyjnej. Blat wykonany z wodoodpornego laminatu o grubości 38 mm; Całkowita pojemność netto lodówki 119.

>>

Minikuchnia K120

Minikuchnia K120 to nowoczesne rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Zestaw mebli włoskiej produkcji powstał z płyty meblowej laminowanej i MDF-u. To idealne rozwiązanie do domku letniskowego, hotelu, kawalerki czy też pokoju akademickiego. Klasyczny wzór oraz innowacyjne rozwiązania z pewnością spotkają się z zainteresowaniem nawet najbardziej wymagających osób. Minikuchnia 120K jest bardzo funkcjonalna i pomieści dużo rzeczy, dzięki pojemnym szufladom oraz półkom. Kuchnia została wyposażona w specjalną roletę, która pozwala na całkowite jej zakrycie. Mebel dostępny jest w kolorze białym. Minimalizm oraz proste formy zostały podane w eleganckim stylu. Minikuchnia doskonale będzie się prezentować we wnętrzu urządzonym w nowoczesnym W skład zestawu wchodzi: wodoodporny blat z laminatu, sprzęt AGD, spiżarka, zlewozmywak wraz z ociekaczem, kran i syfon, suszarka do naczyń, pojemnik na śmieci. Listwa przypodłogowa PVC w kolorze srebrnym. Przy zakupie minikuchni istnieje możliwość wyboru płyty z pośród 4 typów: gazowej, elektrycznej, ceramicznej lub indukcyjnej. Blat wykonany z wodoodpornego laminatu o grubości 38 mm; Całkowita pojemność netto lodówki 220.

>>

Minikuchnia K102

Minikuchnia to innowacyjny zestaw mebli włoskiej produkcji. Została zaprojektowana z myślą o przestrzeniach, gdzie każdy cm powierzchni ma znaczenie. Zestaw mebli kuchennych K102 to doskonałe rozwiązanie do domku letniskowego, hotelu, kawalerki czy też pokoju. Utrzymane w jasnej tonacji pasuje zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Pojemne szafki, lodówka w zabudowie, blat roboczy oraz płyta grzewcza sprawiają, że minikuchnia K102 jest bardzo funkcjonalna, kompaktowa, a także designerska. Minikuchnia została wyposażona w roletę, dzięki której można zakryć całą kuchnię, tak aby nie była widoczna dla gości. Mebel powstał z płyty meblowej laminowanej i MDF-u. W skład zestawu wchodzi: minikuchnia z roletą, wodoodporny blat z laminatu, sprzęt AGD, zlewozmywak wraz z ociekaczem, kran oraz syfon, suszarka do naczyń, pojemnik na śmieci, a także listwa przypodłogowa PVC w kolorze srebrnym. Przy zakupie minikuchni istnieje możliwość wyboru płyty z pośród 4 typów: gazowej, elektrycznej, ceramicznej lub indukcyjnej. Blat wykonany z wodoodpornego laminatu o grubości 38 mm; Całkowita pojemność netto lodówki 119.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner