Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 128/K

Fotel 128/K


Elegancki fotel 128/K to mebel włoskiej produkcji. Fotel posiada wygodne siedzisko z oparciem oraz miękkie podłokietniki, zapewniające komfortową pozycje ciała w czasie użytkowania.

Nazwa Wymiary
Fotel 64x68x111h

Podstawę mebla stanowią estetyczne, gięte nogi wykonane z najwyższej jakości litego drewna bukowego. Do wykonania tapicerki mebla zastosowano metodę nowoczesną, w której wykorzystuje się trwałą gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz materiały i tkaniny obiciowe. Luksusowy fotel 128/K doskonale będzie się prezentował w jadalni, gabinecie, salonie czy biurze. Mebel występuje w wielu wersjach tkaniny tapicerskiej. Klient ma również możliwość zamówienia wybarwienia drewna w szerokiej palecie kolorów. Fotel dostępny jest w wersji wykończenia torsatką bądź taśmą gwoździkową.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner