Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 188/K

Fotel 188/K


Stylowy fotel 188/K to mebel włoskiej produkcji o oryginalnym kształcie.

Nazwa Wymiary
Fotel 66x78x89,5h

Stabilna podstawa oraz trwała konstrukcja wykonane są z wysokogatunkowego litego drewna bukowego.

Włoski fotel o szerokim siedzisku estetycznie komponuje się z lekko zaokrąglonym i wyprofilowanym oparciem, a także dekoracyjnie giętymi podłokietnikami, które przy zakończeniu są efektownie tapicerowane. Ponadczasowy fotel 188/K idealnie będzie prezentował się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, gabinetu, a także prywatnej biblioteczki.

Do wyboru dostępne jest wykończenie fotela taśmą gwoździkową lub torsatką, a także w ozdobnym pikowaniu. Istnieje możliwość zakupu fotela w lakierze na wysoki połysk, a także w innej kolorystyce niż prezentowana na zdjęciu. Kolory drewna dostępne są według palety wybarwień.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner