Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 211/K

Fotel 211/K


Oryginalny fotel 211/K to propozycja dla naprawdę wymagających. Mebel jest włoskiej produkcji. Podstawę fotela tworzą dekoracyjne nogi, wykonane z litego drewna bukowego. Wszystkie drewniane elementy mebla posiadają rzeźbione detale, podkreślające jego charakter.

Nazwa Wymiary
Fotel 105x65x100h

Głębokie siedzisko z podłokietnikami zapewnia wygodne miejsce do odpoczynku, czytania lub oglądania telewizji. Do tapicerowania fotela 211/K zastosowano metodę nowoczesną, w której używa się pasów i tkaniny tapicerskiej, płótna oraz gąbkę poliuretanową. Mebel dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych tapicerki oraz drewna. Gustowny fotel 211/K odmieni wygląd wnętrza i podkreśli jego oryginalny charakter. Wspaniale będzie się prezentował w nowoczesnej sypialni lub eleganckim salonie.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner