Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 575/K

Fotel 575/KStylowy fotel 575/K to mebel włoskiej produkcji.

Nazwa Wymiary
Fotel 70x75x106h

Wykonany został z wysokogatunkowego litego drewna bukowego. Fotel może zostać wykończony w lakierze na wysoki połysk oraz w innym kolorze drewna z dostępnej palety wybarwień.

Mebel tapicerowany jest metodą nowoczesną, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz wysokogatunkowe tkaniny obiciowe. Wszystkie elementy tapicerowane mogą zostać zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Możliwe jest również wykończenie fotela taśmą gwoździkową lub torsatką.

Model 575/K doskonale odnajdzie się w przestrzeni wypoczynkowej salonu lub sypialni, gdzie nie tylko zapewni komfort nawet dłuższego siedzenia, ale również podkreśli stylową estetykę pomieszczenia. Fotel przyciąga wzrok lekko giętymi nóżkami oraz subtelnie zaokrąglonym oparciem, na którego ramie widoczne są efektowne rzeźbienia.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner