Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 614/K

Fotel 614/K


Stylowy fotel 614/K to mebel włoskiej produkcji. Zachwyca unikatowym designem. Konstrukcja fotela została wykonana z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 98x85x114h

Siedzisko i oparcie powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody tapicerskiej, w której wykorzystywane są pasy tapicerskie, płótno i tkanina obiciowa oraz gąbka poliuretanowa. Elementy drewniane fotela posiadają piękne rzeźbienia. Całości dopełnia eleganckie pikowanie znajdujące się na oparciu fotela. Miękkie podłokietniki zapewniają komfort użytkowania w trakcie pracy, czytania lub relaksu z ulubioną książką. Fotel 614/K doda pomieszczeniu klasy i elegancji. Mebel wspaniale będzie się prezentował w gabinecie lub sypialni urządzonej w stylu klasycznym.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner