Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel obrotowy 20C/KO

Fotel obrotowy 20C/KOWłoski fotel 20C/KO to stylowy fotel obrotowy, który wykonany jest z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel obrotowy 58x56x101h

Mebel zachwyca eleganckim wykonaniem i doskonale sprawdzi się w gabinecie lub biurze. Fotel z podłokietnikami posiada tapicerowane siedzisko, oparcie oraz podłokietniki. W miejscu łączenie drewna i tapicerki zastosowano dekoracyjną taśmę gwoździkową w złotym wybarwieniu.

Podstawa mebla została umieszczona na kółkach, które umożliwią komfortowe przemieszczanie się. Fotel jest również wyposażony w regulację wysokości, dzięki czemu będzie go można nie tylko idealnie dopasować do biurka, ale również do indywidualnych preferencji.

Ergonomiczny kształt prezentowanego fotela 20C/KO gwarantuje wygodę nawet siedzenia, a także zachowanie odpowiedniej pozycji. Mebel tapicerowany jest metodą nowoczesną, w której zastosowano gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, a także specjalne płótno.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner