Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Gabinet LE M1641
M1641

Gabinet LE M1641

Klasyczny gabinet LE M1641 to propozycja dla wszystkich miłośników wysokiej jakości mebli. W skład kompletu wchodzi biurko, regał na książki oraz krzesło z podłokietnikami. Stylowy regał posiada sześć szuflad, dwa przeszklone słupki oraz część z otwartymi półkami. Biurko znajdujące się w kolekcji zostało wyposażone w trzy praktyczne szuflady oraz duży, wygodny blat. Regał i biurko mają podobne wykończenia, dzięki czemu tworzą spójną i efektownie prezentującą się przestrzeń.

Nazwa Wymiary
Biurko 141,5×83,5x77h
Regał na książki 260x58x242h
Krzesło z podłokietnikami 60x41x98h

Uzupełnieniem kolekcji jest klasyczne krzesło wyposażone w wygodne podłokietniki. Mebel zapewni wygodną pozycję ciała nawet w czasie wielogodzinnego siedzenia. Włoski gabinet LE M1641 wspaniale będzie wyglądać w pokoju urządzonym w stylu klasycznym lub kolonialnym. Zarówno regał, biurko, jak i krzesło dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Możliwe jest także wykończenie w lakierze na wysoki połysk. Klient może również kupić pojedyncze meble lub cały komplet.
Zamów gabinet w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Gabinet LE M1641

W przypadku pytań, służymy radą w salonach sprzedaży Rad-Pol na terenie całej Polski lub chętnie udzielamy odpowiedzi przez telefon lub e-mail. Meble włoskie to nasz specjalność, więc pomożemy wybrać ich idealny zestaw do każdego pomieszczenia.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner