Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Hoker obrotowy 400/K

Hoker obrotowy 400/KKlasyczny hoker 400/K wyróżni się na tle innych mebli oryginalną formą oraz eleganckim wzornictwem.

Stylowy hoker doskonale prezentował się będzie w przestrzeni domowej, ale również pomieszczeń hotelowych czy restauracyjnych. Piękny, wygodny, a zarazem solidny hoker 400/K doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jednocześnie wprowadzając do każdego wnętrza elegancki charakter – nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Nazwa Wymiary
Hoker 46x46x120 cm

Włoskiej produkcji hoker wykonany jest z litego drewna bukowego, które jest gwarancją zwiększonej wytrzymałości konstrukcji. Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna, a także tkaniny obiciowej według dostępnej palety. Mebel może być również zamówiony w drewnie lakierowanym na wysoki połysk.

Stylowo zaokrąglony hoker umieszczony jest na czterech giętych nóżkach połączonych złotym podnóżkiem, który nadaje meblowi ekskluzywnego charakteru, a zarazem jest praktycznym elementem wyposażenia mebla. Okrągłe siedzisko jest tapicerowane nowoczesną metodą, która polega na połączeniu dobrej jakości gąbki poliuretanowej z pasami tapicerskimi, specjalnym płótnem oraz wysokiej jakości tkanin obiciowych.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner