Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia Donatello

Jadalnia DonatelloPrezentowana jadalnia Donatello zachwyca swoim dostojnym charakterem. To włoska produkcja firmy Arredoclassic. Składa się ona z dużego rozkładanego stołu z krzesłami, witryny dwu- lub trzydrzwiowej, oraz eleganckiego bufetu z lustrem.

Nazwa Wymiary
Witryna trzydrzwiowa 198x59x231h
Witryna dwudrzwiowa 129x54x224h
Bufet czterodrzwiowy 209x56x101h
Bufet dwudrzwiowy 133x56x101h
Lustro 165x4x114h
Stół rozkładany 200(+2×50)110x79h
Fotelik 55x56x104h
Krzesło 49x55x104h

Wszystkie meble z tego zestawu cechują się pięknymi złotymi rzeźbieniami, które zdobią wieniec górny i dolny kredensu, ramę lustra, dolną część bufetu, a także nogi stołu. Meble te wykonane są w eleganckim ciepłym i ciemnym wybarwieniu drewna i mają połyskująca powierzchnię. To wszystko sprawia, że są niezwykle stylowe, wytworne i eleganckie. Nadadzą pomieszczeniu luksusu i ekskluzywnego charakteru. Stół o szerokim, prostokątnym blacie ustawiony jest na giętych, zwężanych ku dołowi, smukłych nogach. Złote zdobienia, które się na nich pojawiły dodają temu meblowi iście królewskiego szyku. Równie efektownie prezentuje się okazały kredens. Jego fronty są przeszklone na niemal całej powierzchni, dzięki czemu pozwolą pięknie wyeksponować umieszczone na szklanych półkach szkło lub ozdobną porcelanę. Uchwyty umieszczone zarówno na drzwiach kredensu jak i bufetu ozdobione zostały wytwornymi frędzlami w kolorze złotym. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie i gustownie.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner