Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia LE M1262
M1262

Jadalnia LE M1262


Klasyczna jadalnia LE M1262 przypadnie do gustu miłośnikom praktycznych, a zarazem eleganckich mebli.

Stworzone z najwyższej jakości materiałów gwarantują trwałość i stabilność stylowych konstrukcji. Ponadczasowa jadalnia LE M1262 nie tylko będzie przestrzenią nadzwyczaj luksusową, ale również praktyczną i funkcjonalną w codziennym użytkowaniu.

Jadalnia jest miejscem, w którym spożywamy wspólnie posiłki z bliskimi nam osobami, dlatego warto zadbać o jej stylowy, a zarazem przytulny wygląd sprzyjający relaksowi. Meble wchodzące w skład kolekcji LE M1262 umieszczone są na średniej wielkości nóżkach, dzięki czemu masywne konstrukcje zyskują na aspekcie lekkości. Drewniane elementy mebli zostały dekoracyjnie wykończone, co podkreśla klasyczną stylistykę retro.

W skład zestawu LE M1262 wchodzi rozkładany stół dostępny w dwóch rozmiarach, krzesło z tapicerowanym siedziskiem, a także pojemny bufet wraz z połowicznie przeszkloną witryną, w której można wyeksponować zastawę porcelanową czy porcelanowe filiżanki.

Kolorystykę mebli można wybrać z dostępnej palety wybarwień.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner