Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia Siena Ivory

Jadalnia Siena Ivory

Prezentowana jadalnia to zestaw eleganckich i stylowych mebli, włoskiej produkcji firmy CAMELGROUP. Składa się ona z pięknej dwudrzwiowej witryny, stołów (w dwóch rozmiarach), bufetu i krzeseł. Wszystkie meble utrzymane są w gustownej kremowej kolorystyce, którą podkreślają delikatne rzeźbienia i złote zdobienia.

Nazwa Wymiary
Witryna 2 drzwiowa 124x47x217h
Bufet 188x50x97h
Stół mniejszy 160x100x80h
Stół większy 200x110x80h
Krzesło 55x59x102h

Dwudrzwiowa witryna przeszklona jest na niemal całej długości, także po bokach. W jej wnętrzu umieszczone zostały szklane półki, za którymi jest lustrzana ściana. Daje to niesamowity efekt wizualny i pozwoli efektownie wyeksponować położone na półkach talerze, porcelanę itp. Całości dopełniają zdobienia umieszczone na froncie szuflady i wieńcu górnym, a także uchwyty. Mają one miedziany kolor i zakończone są frędzlami. Bufet składa się z czterech szuflad umieszczonych na środku (jedna pod drugą). Szuflady znajdują się także po bokach, a pod nimi szafki. Również one mają charakterystyczne dla całej kolekcji uchwyty z frędzlami. Można wybierać między nieco mniejszym stołem o owalnym kształcie, a dużym (podłużnym) stołem z prostokątnym blatem. Krzesła mają wysokie oparcia i grube tapicerowane elegancką tkaniną siedzisko.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner