Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu
Komoda Incanto Piu

Komoda Incanto Piu

Komoda Incanto Piu wykonana została przez najwybitniejszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Stworzona w iście włoskim charakterze dla osób preferujących takiej formy design i estetykę mebli użytkowych. Stylowa i niepowtarzalna komoda Incanto Piu jest meblem wolnostojącym zaprojektowanym w dwóch wariantach, tj. takim, gdzie nie posiada nóg oraz takim, gdzie osadzona jest na czterech klasycznej budowy nogach. Posiada trzy pokaźnych rozmiarów szuflady, które pomieszczą sporo akcesoriów, kosmetyków, ubrań etc. Wykonana została w trosce o każdy z detali, co stanowi jej atut.

Nazwa Wymiary
Komoda 134x61x85h

Fronty przedstawiają niesamowite rzeźbienia przypominające kwiatostan. Komoda wpasuje się w większość wielobarwnych przestrzeni oraz różnorodnych aranżacji, tj. styl nowoczesny, retro, gdzie z pewnością będzie prezentowała się wybitnie i urzekająco. Mebel spełni oczekiwania użytkowników, pragnących posiadać tego charakteru komodę, która to dzięki temu, że jest wykonana z najlepszych materiałów posłuży długie lata.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner