Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda LE V615/A

Komoda LE V615/A


Klasyczna komoda LE V615/A to solidnie wykonany mebel o pięknym, ponadczasowym designie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. W procesach produkcji komody wykorzystano wysokiej jakości lite drewno orzechowe oraz bukowe w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Włoski mebel został stworzony z drewna pochodzącego z kontrolowanych plantacji, natomiast lakiery oraz bejce posiadają wymagane atesty higieniczności, co jest gwarancją ponadprzeciętnej jakości mebla.

Nazwa Wymiary
Komoda 240x52x135h

Stylowa komoda składa się z dwóch podwójnych szafek oraz dwóch niewielkich szuflad z minimalistycznymi uchwytami. Dekoracyjnie frezowane drzwiczki komody podkreślają jej klasyczny charakter. Komoda LE V615/A wspaniale będzie się prezentować w klasycznym salonie, gabinecie lub w jadalni. Do wykonania produktu można wykorzystać drewno w dowolnym odcieniu zaprezentowanym w palecie wybarwień. Dodatkowo komoda może zostać wykonana w drewnie lakierowanym na wysoki połysk.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner