Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda Tar 5415/VE
Komoda Tar 5415/VE

Komoda Tar 5415/VE


Komoda Tar 5415/VE to niebywałe dzieło włoskich projektantów. Stanowi ona bowiem połączenie mebla z pięknym obrazem przedstawiającym morze i ukazujące się w oddali budowle. Włoski mebel jest więc bardzo dekoracyjny i w każdym pomieszczeniu stworzy niesamowity klimat rodem z galerii sztuki.

Nazwa Wymiary
Komoda 197x50x100h

Wykonywane są jego różne opcje kolorystyczne, stąd można bardzo łatwo dopasować komodę do posiadanej aranżacji. Stylowa włoska Komoda Tar polecana jest do klasycznej jadalni, holu, salonu, gabinetu, jak i wielu innych wnętrz, w których potrzebujemy miejsca na różne przedmioty codziennego użytku, a także chcemy z pomocą unikatowego mebla wzbogacić ich wystrój.

Komoda Tar 5415/VE posiada złote zdobienia, które dodają jej szyku. Jest ona produkowana z wysokiej klasy drewna, więc można liczyć na długie lata użytkowania mebla i jego pięknego wyglądu. Poza tym komodzie ozdobności dodają profilowane nóżki i rzeźbienia, które podkreślają klasyczny styl mebla. Komoda posiada także pojemne szuflady oraz uchylne fronty, więc pomieści wiele przedmiotów, które chcemy mieć zawsze pod ręką.

Istnieje możliwość wyboru wybarwienia drewna według próbników.
Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner