Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Komoda Virgo Oak 482-2

Komoda Virgo Oak 482-2


Komoda Virgo została zaprojektowana z myślą o Twojej przestrzeni zarówno w bardziej praktyczny, jak i elegancki sposób – drewno sprawdza się w tej funkcji idealnie. Płyta stolarska fornirowana drewnem dębowym lub jesionowym w aż 9 odcieniach tworzy klimat przytulności nie tracąc swojego nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzne półki w znacznym stopniu ułatwiają organizację, dodatkową opcją jest możliwość dokupienia tajnych szuflad. Wytrzymała, masywna, ale wciąż elegancka i dyskretna.

Nazwa Wymiary
Komoda 120x54x135h

Brak uchwytów sprawia, że nic nie odwraca uwagi od pięknej powierzchni drzwi mebla a łatwe zamykanie i otwieranie doskonale sprawdza się przy matowej powierzchni komody dzięki czemu na meblu w dużo mniejszym stopniu pozostają odciski dłoni. Prócz koloru wybarwienia drewna można również wybrać rodzaj i kształt nóżek, tworząc dzięki temu, bardziej klasyczną lub modernistyczną formę. Komody doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni salonu jak i sypialni czy przedpokoju.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner