Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 236/K

Krzesło z podłokietnikami 236/K


Klasyczne krzesło 236/K z podłokietnikami to stabilna konstrukcja, która została wykonana z litego drewna bukowego. Wyprofilowane okrągłe oparcie wraz z przestronnym siedziskiem jest tapicerowane nowoczesną metodą wykorzystującą specjalne płótno, pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową i wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Nazwa Wymiary
Krzesło 66x58x99h

Wszystkie elementy tapicerowane można zdobić dekoracyjnym pikowaniem. Tapicerkę z elementami drewnianymi można oddzielić od siebie taśmą gwoździkową lub torsatką. Krzesło z praktycznymi podłokietnikami świetnie będzie prezentować się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, a także w prywatnym gabinecie, gdzie jednocześnie zapewni miejsce idealne do wielogodzinnej pracy, odpoczynku, a także sprawi, że wnętrze zyska na niepowtarzalnym charakterze. Model 236/K przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner