Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 388/K

Krzesło 388/K

Klasyczne krzesło 388/K to stylowa konstrukcja włoskiej produkcji, która przyciąga wzrok efektownymi rzeźbieniami w drewnie oraz lekko giętymi nóżkami, które nadają meblowi aspektu lekkości.

Krzesło bez podłokietników wyposażone jest w wyprofilowane oraz subtelnie zaokrąglone oparcie, dzięki czemu całość zyskuje na ponadczasowym klimacie.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 49x45x102h 388/K

Model 388/K stworzony jest z litego drewna bukowego, które charakteryzuje zwiększona trwałość i stabilność. Kolor drewna można wybrać według dostępnej w próbniku palety wybarwień, dzięki czemu można dostosować krzesło do indywidualnych gustów i preferencji.

Zapewniające komfort siedzenia krzesło jest tapicerowane na oparciu i siedzisku nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno oraz wysokogatunkowej klasy tkaniny obiciowe.

Eleganckie krzesło będzie wyjątkowym dodatkiem do przestrzeni prywatnego gabinetu lub kącika wypoczynkowego stworzonego w salonie. Łączenie drewna można wykończyć z wykorzystaniem torsatki i taśmy gwoździkowej. Wszystkie elementy tapicerowane mogą zostać dodatkowo dekoracyjnie pikowane.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner