Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 572/K

Krzesło 572/K

Krzesło 572/K zachwyca ponadczasową elegancją i klasą. Jest to stylowy mebel włoskiej produkcji. Tapicerowane oparcie w prostokątnej ramie, klasyczne siedzisko i pięknie rzeźbione toczone nogi tworzą piękną całość, która stanie się ozdobą każdego wnętrza.

Nazwa Wymiary
Krzesło 50x46x100h

Mebel wykonany został z naturalnego surowca- litego drewna bukowego. Kolor wybarwienia można wybrać według dostępnej palety. Krzesło 572/K nie tylko wspaniale się prezentuje, ale jest także bardzo wygodne. Zostało wykonane nowoczesną metodą tapicerowania. Zastosowano tu doskonalej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno. Na koniec elementy tapicerowane pokryto ozdobną tkaniną obiciową. Jej wzór i kolor także można dobrać według indywidualnych upodobań. Dodatkowo można ozdobić krzesło dekoracyjnym pikowaniem. Mebel ten świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie do stołu w eleganckiej jadalni lub salonie.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner