Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 6/K

Krzesło 6/K


Eleganckie krzesło 6/K do przestrzeni prywatnego gabinetu lub stylizowanego salonu będzie doskonałym wyborem, ponieważ nie tylko podkreśli klasyczny charakter przestrzeni, ale również zapewni komfort i wygodę codziennego użytkowania.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 56x50x103h 6/K

Efektownie rzeźbione krzesło w całości wykonane jest z litego drewna bukowego, natomiast wyprofilowane oparcie, podłokietniki i przestronne siedzisko są tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Stylowe krzesło 6/K może zostać wykonane również w lakierze na wysoki połysk, natomiast wszystkie elementy tapicerowane mogą być dekoracyjnie pikowane.

Prezentowane na zdjęciu poglądowym krzesło łączenia tapicerki z drewnem ma wykonane z taśmy gwoździkowej, jednakże istnieje możliwość wykończenia torsatką. Krzesło 6/K podkreśli aspekt wysokiej estetyki panującej w aranżowanym wnętrzu.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner