Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło LE M1344

Krzesło LE M1344


Stylowe krzesło LE M1344 z wysokim i wyprofilowanym oparciem gwarantuje komfort nawet dłuższego siedzenia. Prezentowany model przyciąga wzrok tapicerowanymi elementami w postaci siedziska i zgrabnego oparcia – mebel jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno, jak również wysokiej klasy tkaniny obiciowe, które można w pełni dostosować do swoich indywidualnych preferencji.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 56x46x118h LE M1344

Trwała i stabilna konstrukcja modelu LE M1344 stworzona jest z litego drewna bukowego, które może zostać wykonane w lakierze na wysoki połysk. Gwarantujące komfort siedzenia krzesło podkreśla swój ponadczasowy charakter kształtem przednich nóżek, które zwężają się ku dołowi i swoim kształtem przypominają bryły geometryczne.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner