Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Ławeczka 223/K

Ławeczka 223/KŁaweczka 223/K zachwyca lekką, elegancką formą. To stylowy mebel włoskiej produkcji, który ozdobi każde wnętrze. Klasyczne, podłużne siedzisko zostało osadzone na smukłych, delikatnie giętych nogach.

Nazwa Wymiary
Ławeczka 102x43x45h

Dają one stabilną podstawę, a jednocześnie sprawiają, że mebel nabiera wdzięku i niepowtarzalnego uroku. Ławeczka 223/K została wykonana z litego drewna bukowego. Piękny, ciemnobrązowy kolor wybarwienia nóg wspaniale komponuje się z elegancką tkaniną tapicerską, którą pokryto siedzisko. Zarówno wybarwienie drewna, jak i wzór oraz kolor tkaniny obiciowej można wybrać według dostępnej palety, dopasowując tym samym wygląd mebla do własnych upodobań. Dodatkowo elementy tapicerowane mogą być pokryte dekoracyjnym pikowaniem. Ławeczka 223/K nie tylko wspaniale się prezentuje, ale jest także bardzo wygodna w użytkowaniu. Zastosowano tu nowoczesną metodę tapicerską. Siedzisko wyłożono wysokiej jakości gąbką poliuretanową, pasami tapicerskimi i specjalnym płótnem. Na koniec całość pokryto ozdobną tkaniną. Mebel ten świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia stylowej sypialni lub przedpokoju.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner