Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Ławeczka 518/K

Ławeczka 518/K


Ławeczka 518/K to designerski mebel, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Na ustawionej w kształcie litery x konstrukcji zostało osadzone niewielkie, kwadratowe siedzisko. Uwagę zwracają pięknie rzeźbione podłokietniki. Delikatne rzeźbienia znajdują się także tuż pod siedziskiem i na łączeniach nóg. Ten stylowy mebel włoskiej produkcji został wykonany z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Ławeczka 70x40x55h

Piękny, ciemnobrązowy kolor wybarwienia świetnie podkreśla niebanalny charakter ławeczki. Do wyboru są także inne kolory – według dostępnej palety. Istnieje też możliwość wykonania ławeczki w lakierze na wysoki połysk. Mebel tapicerowany jest nowoczesną metodą. W siedzisku zastosowano wysokiej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno. Na koniec całość pokryto ozdobną tkaniną obiciową. Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Ławeczka 518/K to świetna dekoracja do salonu, sypialni lub domowego gabinetu. Sprawdzi się także jako element wyposażenia holu lub przedpokoju. Mebel pełni rolę nieużytkową.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner