Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Ławeczka 800/N

Ławeczka 800/N


Ławeczka 800/N to stylowy mebel włoskiej produkcji. Uwagę przykuwają pięknie rzeźbione podłokietniki oraz finezyjnie gięte, smukłe nogi mebla. Dzięki nim ławeczka nabiera lekkości i wdzięku. Prostokątne siedzisko tapicerowane ozdobną tkaniną dopełnia całości.

Nazwa Wymiary Nr
Ławeczka 72x42x68h 800/N

Mebel został wykonany z litego drewna bukowego w pięknym, ciepłym, ciemnobrązowym wybarwieniu. Można wybrać inny odcień według dostępnej palety. Ławeczka 800/N nie tylko wspaniale się prezentuje, ale także jest niezwykle funkcjonalna i doskonale spełnia swoją praktyczną rolę. Siedzisko tapicerowane jest nowoczesną metodą. Zastosowano w nim wysokiej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno. Na koniec całość pokryto dekoracyjną tkaniną obiciową. Dzięki temu ławeczka jest bardzo wygodna i komfortowa w użytkowaniu. Sprawdzi się jako element wyposażenia eleganckiej sypialni, przestronnego holu lub przedpokoju.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.


Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Siedzisko najlepiej umieścić w eleganckiej sypialni albo salonie. Będzie ono również świetnie pasować do stylowego gabinetu lub przedpokoju. Siedzenie na nim wiąże się z wygodą i komfortem. Mebel sprawdzi się na co dzień w wielu sytuacjach, jak i pozwoli na chwile relaksu.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner