Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Łóżko LE M0099
LE M0099

Łóżko LE M0099


Łóżko LE M0099 wykonane przez wybitnych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Stworzone w charakterze stylu włoskiego, które zapewne wkomponuje się w większość designerskich sypialni. Struktura, jak i nogi łóżka powstały z litego jesionu. Rama łóżka nowoczesnego wykonana została z płyty stolarskiej z jesionu. Bardzo stylowe i eleganckie, wkomponuje się w wielobarwne pomieszczenia. Przygotowana jest również paleta barw, gdzie na życzenie klienta można zastosować wybrany spośród nich odcień, w tym konkretnym modelu.

Nazwa Wymiary
Łóżko 184x208x128h
Łóżko 204x213x128h

Dzięki temu można jeszcze bardziej dopasować łóżko względem własnych upodobań. Łóżko nowoczesne LE M0099 jest bardzo eleganckie, osadzone na czterech niewielkich nogach. Niesamowicie wykonane z imponującym zagłowiem, który jest mistrzowsko dopracowany w trosce o każdy rzeźbiony element. Zdecydowanym atutem tego projektu jest schowek, w którym można przechowywać, np. pościel, koce i jest to z pewnością bardzo wygodna opcja. Łóżko nowoczesne dostępne jest w dwóch rozmiarach. Zdecydowanie wpasuje się w sypialnie nowoczesne, klasyczne, czy także retro, a dzięki zastosowanym dodatkom będzie to wnętrze jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner