Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Pokój LE V2229/A

Pokój LE V2229/A

Meble klasyczne do sypialni dziecięcej LE V2229/A
Klasyczna sypialnia dziecięca LE V2229/A to fantastyczna opcja dla wszystkich dzieci, które potrzebują funkcjonalnej przestrzeni pozwalającej na przechowywanie swoich cennych przedmiotów oraz przyjemnego miejsca zapewniającego komfortowy wypoczynek. Idealnie wyposażony pokój dla dzieci służy również wypełnianiu codziennych obowiązków czy uwielbianym rozrywkom – to wszystko umożliwia kolekcja stylowych mebli LE V2229/A. Duży wybór kolorystyki mebli sprawia, że z łatwością można je podyktować gustom milusińskich oraz ich rodziców. Wszystkie klasyczne meble zostały wykonane z litego drewna orzechowego i bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną, co zapewnia długie życie produktów. Wyposażona przy pomocy kolekcji mebli LE V2229/A sypialnia dziecięca prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a przy tym jest funkcjonalna i zapewnia dużą ilość miejsca przeznaczonego na przechowywanie ubrań, zabawek bądź innych przedmiotów. Wśród stylowych mebli LE V2229/A możemy wymienić: wygodne łóżko, praktyczną szafkę nocną, dużych rozmiarów szafę oraz pięcioszufladową komodę.

Nazwa Wymiary
Łóżko 98x212x111h (pow. spania 195×90)
Szafka nocna 50x38x65h
Komoda 118x52x99h
Szafa 125x60x200h

Klasyczna sypialnia dziecięca LE V2229/A
Niezbędnym meblem w każdej sypialni jest stylowe łóżko gwarantujące zdrowy sen i regenerację sił przed kolejnymi, nowymi wyzwaniami. Pojedyncze łóżko prezentuje się bardzo lekko dzięki usytuowaniu go na czterech zaokrąglonych nogach oraz obecności frontów w łukowatej formie. Zakończenie ich przy pomocy okrągłych ozdobników daje wprost fantastyczny efekt końcowy opierający się na delikatności oraz finezji. Komfortowy sen w pięknie urządzonej i niezagraconej przestrzeni do podstawa udanego wypoczynku, dlatego też profesjonaliści w swoim fachu posiadający bogatą wiedzę merytoryczną i znający najnowsze trendy panujące na rynku meblarskim stworzyli sypialnię LE V2229/A. Stylowa szafka nocna to mebel niemal nieodłączony od dziecięcego łóżka. Każdy smyk potrzebuje trochę miejsca dla przedmiotów pomocnych przed snem oraz zaraz po wstaniu. Lampka nocna ustawiona tuż obok łóżka może pomóc przegonić nocne koszmary, a modny budzik przypomni rano, że już trzeba zbierać się do szkoły. Klasyczna szafka nocna składa się z trzech szuflad, które umożliwiają schowanie mniej reprezentacyjnych lub o tajemniczym charakterze przedmiotów.

Front każdej szuflady został ozdobiony fantazyjnie wykonanym uchwytem – identyczne można znaleźć na szafie oraz szafce nocnej. Masywność stylowej szafy została złagodzona poprzez postawienie jej na delikatnych, zaokrąglonych nogach. Szafa wyposażona została w dwie szuflady oraz dwie pary drzwiczek, które można zamknąć na kluczyk. Dzieci lubiące skrywać swoje sekrety będą szczególnie zachwycone takim rozwiązaniem. Klasyczna komoda, podobnie jak szafa, została postawiona na zaokrąglonych i zgrabnych nogach. Wbudowane szuflady są w różnych rozmiarach – trzy duże i dwie małe – co dostarcza szerokie możliwości zastosowań. Na stylowej komodzie można postawić różne ciekawe akcesoria, które dodatkowo uatrakcyjnią i spersonalizują pokój. Sypialnia dziecięca LE V2229/A spodoba się wszystkim dzieciom ceniącym sobie pięknie urządzoną przestrzeń z dużymi widokami na łatwe gromadzenie mniej lub bardziej tajemniczych przedmiotów. Natomiast ich rodzice docenią ten komplet klasycznych mebli za wysoką jakość materiałów, funkcjonalność i stonowany, subtelny styl.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner