Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Puf Dynia (Większy)

Puf Dynia (Większy)

Dlaczego meble włoskie są tak popularne? Głównie dlatego, że są to produkty o unikatowym designie, tworzone przez włoskich projektantów. Odmieniają one charakter każdego wnętrza sprawiając, że staje się ono luksusowe i gwarantuje komfort podczas codziennego użytkowania. Stylowy włoski puf to mebel, który również znakomicie wygląda i wpisuje się w ekskluzywne stylizacje wnętrz. Posiada on cztery, profilowane nóżki z drewna oraz tapicerowane siedzisko. To mebel, którego wygląd nawiązuje do królewskich wnętrz i zdecydowanie awangardowych stylizacji. Na środku jego siedziska znajduje się ozdobny guzik, a na bokach mebla dekoracyjne przeszycia.

Nazwa Wymiary Nr
Puf 80x65x50h GR814S0

Puf jest tapicerowany tkaninami z asortymentu Rad-Pol, które są przyjemne w dotyku oraz trwałe, by mebel mógł być wiele lat użytkowany w niezmienionym stanie. Świetnie będzie on wyglądał we wnętrzu stylizowanym, pełnym wysokiej klasy mebli ze zdobieniami. Polecamy dobranie do niego również innych elementów wyposażenia z naszego asortymentu mebli importowanych z Włoch.

Stylowy puf włoskiej produkcji, wykonany z litego drewna bukowego.

Meble tapicerowane są metodą nowoczesną, stosujemy doskonałej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner