Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sekretarzyk LE V5012/A
Sekretarzyk LE V5012/A

Sekretarzyk LE V5012/AGustowny i elegancki sekretarzyk LE V5012/A to mebel włoskiej produkcji, który zachwyca piękną formą. Konstrukcja sekretarzyka składa się z solidnego blatu z systemem dziesięciu szuflad – dwóch pod blatem i ośmiu nad nim. Całości dopełniają estetyczne uchwyty szuflad, podkreślające klasyczny charakter sekretarzyka.

Nazwa Wymiary
Sekretarzyk 105x55x104h

Dzięki zastosowaniu dużego rozmiaru blatu oraz dostawki z szufladami, biurko tworzy wyjątkowo komfortowe miejsce do pracy. Szuflady ułatwią przechowywanie notatników, przyborów, pomocy biurowych. Estetyczny włoski sekretarzyk LE V5012/A pięknie będzie wyglądać szczególnie w klasycznym gabinecie, eleganckim salonie lub stylowej bibliotece. Mebel został wykonany z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną.

Przy zamówieniu do wyboru jest kolor drewna – do dyspozycji kolory wg palety wybarwień (możliwe wykonanie w lakierze na wysoki połysk).
Szafa LE V1469/A

Wysokość blatu: ok. 82 cm
Głębokość blatu (od szufladek): ok. 38 cm
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner