Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Siedzisko 520/K, siedzisko 402/K

Siedzisko 520/K, siedzisko 402/KSiedzisko 520/K i siedzisko 402/K zachwycają elegancją i klasą. To stylowe meble włoskiej produkcji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Klasyczne, prostokątne siedziska obu ławeczek ustawione są na smukłych, delikatnie giętych nogach.

Nazwa Wymiary
Siedzisko 117x42x86h
Siedzisko 115x40x72h

Dzięki nim meble mają stabilną podstawę, a dodatkowo zyskują niebanalny charakter. Meble różnią się kształtem i formą podłokietników. Ławeczka 520/K ma wysokie, delikatnie pofalowane drewniane podłokietniki. Z kolei siedzisko 402/K przykuwa wzrok masywnymi, subtelnie wywiniętymi na zewnątrz, tapicerowanymi podłokietnikami. Oba meble zostały wykonane z litego drewna bukowego. Wybarwienie można wybrać z dostępnej palety. Te stylowe siedziska to idealne rozwiązanie do eleganckiej sypialni lub salonu. Sprawdzą się także jako wyposażenie przedpokoju lub domowego gabinetu. Pozwolą na komfortowy odpoczynek w zaciszu własnego domu. Ławeczki tapicerowane są nowoczesną metodą. Zastosowano w nich wysokiej klasy piankę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz piękną i przyjemną w dotyku tkaninę obiciową. Dodatkowo elementy tapicerowane mebli mogą być ozdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner