Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Siedzisko 548/K

Siedzisko 548/K


Siedzisko 548/K to stylowy włoski mebel, który zachwyca jakością wykonania. Jego tapicerowana powierzchnia zapewnia wygodę podczas siedzenia. Eleganckie siedzisko posiada drewnianą podstawę, która jest bogato zdobiona.

Nazwa Wymiary
Siedzisko 165x55x70h

Widoczne są na niej liczne rzeźbienia – rowki, motywy roślinne oraz symetryczne wzory. Siedzisko posiada profilowane nóżki oraz boki. Na jego powierzchni znajdują się dwie ozdobne poduszki. Włoski mebel dedykowany jest do wnętrz pełnych elegancji i komfortu, eleganckich sypialni, salonów, gabinetów, a nawet przedpokoi. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach wypełnionych innymi stylowymi meblami i dodatkami.

Włoskie Siedzisko 548/K przypadnie do gustu osobom, które cenią estetykę mebli, jak i ich solidną konstrukcję. Wiele wariantów wybarwienia mebla pozwala na jego idealne dopasowanie do tworzonej we wnętrzu aranżacji.

Stylowa ławeczka włoskiej produkcji, wykonana z litego drewna bukowego.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner