Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Stolik kawowy LE M2058

Stolik kawowy LE M2058

Stolik kawowy LE M2058 zachwyca stylową lekką formą i funkcjonalnością. Kwadratowy, szklany blat w drewnianej ramie został ustawiony na smukłych, delikatnie zwężających się ku podłożu nogach. Dają one stabilną podstawę meblowi, a jednocześnie sprawiają, że całość nabiera lekkości i wdzięku. Niewielka szuflada z uroczym uchwytem w kształcie kołatki dopełnia całości. Ten stylowy mebel włoskiej produkcji, został wykonany z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Piękny ciemnobrązowy odcień wybarwienia drewna podkreśla niebanalny charakter stolika. Do wyboru są także inne odcienie drewna – według dostępnej palety. Możliwe jest też wykonanie stolika w lakierze na wysoki połysk.

Taki mebel to idealna ozdoba do eleganckiego salonu. Podkreśli niebanalny charakter wnętrza klasycznego, jak i stylizowanego. Poza wspaniałym wyglądem mebel ten jest bardzo praktyczny. Na blacie można postawić filiżanki z kawą lub herbatą. Otwarta pólka pod blatem przyda się by odłożyć na nią książkę lub gazetę. Niewielka szuflada to z kolei świetny schowek na różne drobne przedmioty i bibeloty. Stolik LE M2058 został wykonany starannie i dopracowany w każdym, najdrobniejszym nawet detalu. Dzięki temu jest bardzo trwały i nawet po wielu latach użytkowania nadal będzie zachwycał swoim pięknym wyglądem.

 

Przy zamówieniu do wyboru jest kolor drewna – do dyspozycji kolory wg palety wybarwień (możliwe wykonanie w lakierze na wysoki połysk).

Nazwa Wymiary Nr
Stolik kawowy 75x75x57h LE M2058

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner