Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE M0645
Sypialnia LE M0645

Sypialnia LE M0645


Klasyczna Sypialnia LE M0645
Czy można połączyć w stylowy i gustowny sposób klasyczne meble z elementami nowoczesnymi? Oczywiście, że tak. Rezultatem takiego rozwiązania jest właśnie prezentowana klasyczna sypialnia LE M0645, za pomocą której stworzysz absolutnie unikatowe i jednocześnie piękne oraz eleganckie wnętrze. Z racji że przy produkcji mebli zostały wykorzystane wysokiej jakości materiały, możesz liczyć na ich długie użytkowanie. Sypialnia LE M0645 to połączenie klasyki z nowoczesnością we włoskiej wersji, które stworzyli z wielką pasją i zaangażowaniem najbardziej utalentowani specjaliści w swoim fachu. Klient decydujący się właśnie na tę kolekcję stylowych mebli może postanowić o jej kolorystyce spośród dostępnej szerokiej gamy barw, do której zaliczają się między innymi: różne odcienie bieli, pastelowe kolory i jasne oraz głębokie brązy. W skład tej włoskiej kolekcji wchodzą najbardziej niezbędne w każdej sypialni stylowe meble: dwuosobowe łóżko, dopasowane do niego szafka nocna oraz komoda.

Nazwa Wymiary
Łóżko 189x213x140h
Łóżko 227x236x140h
Szafka nocna 68x48x65h
Komoda 132x58x91h
Toaletka 182x49x74h
Puf śr.41x50h
Szafa 4-drzwiowa 273x65x246h
Szafa 3-drzwiowa 194x65x218h
Lustro 91x4x84h
Lustro 100x4x110h
Lustro 157x4x94h
Fantasia 170x4x105h

Meble do sypialni klasycznej LE M0645
Masywność i prostota konstrukcji zostały w tej kolekcji połączone razem z lekkością danych form i okazałością zdobień poszczególnych elementów. W myśl tego rozwiązania włoskie łóżko usytuowane jest na czterech zgrabnych nogach, zaś stylowa szafka nocna i komoda stanowią masywne bryły, które podtrzymuje bardzo solidna i wytrzymała podstawa. To właśnie stylowe łóżko jest sercem każdej sypialni, które ma czynić wypoczynek przyjemnym i udanym, jak również rewelacyjnie i ze smakiem się prezentować. W przypadku stylowego łóżka LE M0645 element zdobniczy został oddany w postaci bogato udekorowanego wezgłowia, które nosi znamiona nowoczesności. Prostokątne wezgłowie zostało ozdobione przez stylowy wzór składający się z połączonych ze sobą obwodów koła. Zadedykowana specjalnie temu włoskiemu łóżku została stylowa szafka nocna złożona z trzech szuflad. Ten klasyczny mebel zachwyca wszystkich jego użytkowników swoją funkcjonalnością, ponieważ szafka nocna pozwala na odkładanie na niej lub wewnątrz jej szuflad przedmiotów niezbędnych podczas snu.

Dodatkowo powierzchnię tego mebla można udekorować przez modną lampkę bądź inne akcesoria w stylu nowoczesnym albo klasycznym. Kolekcja tych klasycznych mebli z łatwością dopasuje się do pożądanego stylu oraz charakteru – wszystko zależy od wybranych dodatków i kolorystyki oraz sposobu zdobienia ścian. Sypialnię LE M0645 można uzupełnić o piękną i majestatyczną komodę, którą tworzą trzy jednakowe szuflady oraz jedna w nieco innej formie. Stylowa komoda to niezwykle przydatny mebel, który znajduje coraz więcej zastosowań również w pomieszczeniach o innym charakterze. Jej posiadacze chętnie przechowują w środku bieliznę, odzież, pościel, ręczniki, a nawet zabawki dla dzieci. Ponadto na klasycznej komodzie można ustawić wyjątkowe i piękne akcesoria odpowiadające za spersonalizowanie i uatrakcyjnienie wnętrza. Dobrym pomysłem będzie postawienie na powierzchni tego stylowego mebla świeżych kwiatów, koronkowej serwety czy unikatowych figur. Klasyczna sypialnia LE M0645 okaże się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich amatorów śmiałych rozwiązań w branży meblarskiej zastosowanych w gustowny i stonowany sposób. Kolekcja prezentowanych włoskich mebli to szyk, elegancja i klasyka z subtelną dawką nowoczesności, co zostało połączone z wielką precyzją i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner