Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE M0363
M0363

Sypialnia LE M0363


Sypialnia LE M0363 wykonana jest w stylu włoskim i sprawdzi się w różnych zestawieniach aranżacyjnych. Stylowe meble dopasują się do jasnych, jak i ciemniejszych odcieni kolorystycznych, które zostaną użyte w pomieszczeniu. Komplet powstał z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną.

Nazwa Wymiary
Łóżko 184x210x120h
Szafka nocna 63,5x39x54h
Komoda 128x55x95h
Lustro 90x60h

Na zestaw do sypialni składa się łóżko, szafka nocna, komoda oraz lustro. Najważniejszym meblem dla klientów jest łóżko, którego zagłówek wykonany jest w bardzo nowoczesnym charakterze. Imponujące, opływowe rzeźbienia przypominające rozgałęzienie. Piękne łóżko, z lekko wygiętymi, czterema nogami nadaje mu klasycznego charakteru. Wizualnie prezentuje się nieprzeciętnie. Istotnym meblem w tym zestawie jest szafka nocna, posiadająca dwie szuflady o wystarczającej ich wielkości, otwierane dzięki uchwytom w stylu retro. Szafka nocna o prostej formie, nie posiadająca nóżek. Trzecim elementem wystroju sypialni jest komoda z czterema szufladami, gdzie jedna z nich jest wąska, której przeznaczeniem jest przechowywanie drobnych rzeczy. Pozostałe są pokaźniejsze, a każda z nich wysuwana jest za pomocą dwóch uchwytów. Pięknie wyglądająca komoda, idealnie skomponuje się z lustrem, które jest w komplecie. Umiejscowione tuż nad nią lustro, będzie wzajemnie się uzupełniało i stanowiło spójną całość. Wykonanie proste, wpasowujące się w nowoczesny, nieprzekombinowany kształt. Elegancka, prostokątna rama sprawdzi się idealnie w takim zestawieniu. Przy tej propozycji sypialni, możliwe jest wybranie odpowiedniego, dla własnych potrzeb koloru, dostępnego z zaproponowanej palety.

Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner