Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE M0687

Sypialnia LE M0687


Sypialnia LE M0687 jest wykonana z litego drewna orzechowego i bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną. Komplet zawiera łóżko, szafkę nocną, komodę oraz szafę.

Nazwa Wymiary
Łóżko 179x213x210h
Szafka nocna 59x42x61h
Komoda 121x53x104h
Szafa 181x61x224h

Zestaw tych włoskich mebli jest przepiękną propozycją, dla wszystkich osób, które preferują stylowe, a jednocześnie klasyczne wnętrza z akcentami retro. Łóżko jest o bardzo prostej konstrukcji, ale zawiera niesamowite urozmaicenie w postaci baldachimu. Dzięki zwiewnemu i delikatnemu materiałowi można zasłonić się lub zostawić tak jak jest przypięte jako ozdoba. Dodaje mu elegancji, co niesamowicie stanowi dodatek, który nadaje mu indywidualnego charakteru. Łóżko osadzone na czterech prostych nogach, zagłówek jest minimalistycznej konstrukcji, która nadaje mu nowoczesności. Natomiast umiejscowiona nieopodal posłania szafka nocna z trzema szufladami będzie idealną alternatywą, do przechowywania podręcznych rzeczy, które warto mieć przy łóżku, by móc podczas odpoczynku po nie sięgnąć. Posiada cztery nogi o prostej formie, ale elementami zdobionymi są uchwyty do szuflad, dzięki którym dodaje to klasy. Równie ważnym meblem w komplecie jest komoda, która posiada dwie małe szufladki na przechowywanie drobniejszej części garderoby. Pozostałe cztery, są pokaźniejsze i pomieszczą znacznie więcej. Piękna komoda osadzona na czterech prostych nogach z ozdobnymi klamkami zamocowanymi do szuflad. Meble z pewnością wpasowałyby się w styl nowoczesny i bardzo dobrze, by to wyglądało. Imponująco prezentuje się, pokaźnych rozmiarów szafa, która pomieści wiele rzeczy. Prezentuje się przepięknie, jest o interesującym kształcie, z trzema otwieranymi za pomocą klamki drzwiczkami skrzydłowymi. Po ich otwarciu zauważalne jest dużo miejsca do przechowywania. Na jej dole znajdują się trzy wysuwane, przy pomocy uchwytów szuflady. Cała szafa jest pięknie rzeźbiona i osadzona na nóżkach małych, ale idealnie pasujących do tej szafy. Dla klientów, którzy chcieliby meble w innym kolorze, możliwy jest wybór z zaproponowanej palety.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner