Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafka Nocna LE V1366/A

Szafka Nocna LE V1366/A


Szafka Nocna LE V1366/A stworzona z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną tworzy mebel ponadczasowy. Preferowana do przestrzeni, w której to klienci doceniają piękny design, ale i jakość wykonania.

Nazwa Wymiary
Szafka nocna 57x37x60h

Mebel, który jest kompatybilny w wielu aranżacjach. Stworzony dla osób, które kochają klasykę, w włoskim stylu. Ta niebywale piękna o charakterze z odrobiną nowoczesności szafka nocna dopełni nie jedno stylowe wnętrze. Korpus osadzony na czterech scalonych z całością nogach prezentuje się imponująco. Posiada dwie pojemne szuflady, które z pewnością znajdą swoje zastosowanie i przeznaczenie do przechowywania odpowiednich w niej przedmiotów. Ozdobione nieskazitelnymi, zachowanymi z nutką stylu retro uchwytami, które są subtelne, ale dopełniają całość. Szafka Nocna LE V1366/A sprawdzi się z pewnością w nie jednej przestrzeni. Ponadto istnieje możliwość dobrania, wg zaproponowanej palety, idealnej barwy szafki, aby jeszcze bardziej spełniała oczekiwania klienta.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner