Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafka Nocna LE V460/A

Szafka Nocna LE V460/ASzafka Nocna LE V460/A jest meblem, który doda charakteru pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Jest z litego drewna orzechowego oraz bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną.

Nazwa Wymiary
Szafka nocna 50x38x65h

Stylowa, a jednocześnie klasyczna szafka, która jest wizualnie masywnym, zabudowanym meblem nieposiadającym nóżek. Zawiera pięć szuflad. Trzy z nich są nieco pojemniejsze, a dwie górne są mniejsze. Wszystkie szuflady otwierane są poprzez piękne uchwyty, które są charakterystyczne zarówno dla stylu nowoczesnego, jak i retro. Dlatego też się doskonale w nie wkomponowują. Szafka Nocna LE V460/A jest także preferowana dla osób, które kochają włosi design. Ponadto atutem tego mebla jest fakt, że klienci mają możliwość wyboru z dostępnej palety kolorystycznej barwy szafki, jaki chcieli by zakupić do swojego wnętrza. Dzięki temu nada to jeszcze bardziej indywidualności do tworzonej aranżacji.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner