Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafka RTV LE M1328

Szafka RTV LE M1328


Włoska szafka pod telewizor to nie tylko mebel praktyczny, ale też bardzo elegancki. Jego doskonałym przykładem jest stylizowana włoska Szafka RTV M1328, która przyciąga wzrok swoim oryginalnym designem. Ten piękny mebel umożliwia ustawienie telewizora, jak i jego podwieszenie. Wówczas blat szafki można wykorzystać do ustawienia innego sprzętu RTV, dekoracji czy też przedmiotów użytkowych np.: książek lub płyt z filmami.

Nazwa Wymiary
Szafka RTV 187x55x66h

Przy zamówieniu do wyboru jest kolor drewna – do dyspozycji kolory wg palety wybarwień (możliwe wykonanie w lakierze na wysoki połysk).

Szafa LE V1469/A

Meble włoskie w naszym asortymencie są wykonywane przez najlepszych producentów i zachwycają swoim wyglądem. Prezentowana stylowa włoska szafka RTV posiada zarówno szuflady, uchylne fronty, jak i praktyczną półkę. Nie można również nie zwrócić uwagi na jej wyjątkowe zdobienia. To mebel idealny do klasycznej aranżacji salonu, jadalni czy sypialni. Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie chcemy się relaksować oglądając telewizję lub oddać się innej rozrywce z pomocą sprzętu RTV. Szafka pasuje również do aranżacji stylizowanych, szlachetnego wystroju domów i mieszkań, które wypełnione są pięknymi meblami i dekoracjami z innych włoskich kolekcji.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner