We wszystkich naszych sklepach zrobisz zakupy na raty 0%!
Krzesło z podłokietnikami 25/K

Krzesło z podłokietnikami 25/K


Krzesło 25/K to stylowa konstrukcja z podłokietnikami, która wykonana jest z wysokiej jakości litego drewna bukowego. Przy składaniu zamówienia można wybrać kolorystykę drewna z dostępnych próbników, dzięki czemu krzesło będzie można w pełni dopasować do indywidualnych preferencji oraz wybranych aranżacji.

Nazwa Wymiary
Krzesło 57x59x98h

Klasyczne krzesło umieszczone jest na zgrabnych nóżkach, na których widoczne są dekoracyjne rzeźbienia, które przyciągną wzrok nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model 25/K wyposażony jest dodatkowo w okrągłe oparcie, które jest delikatnie wyprofilowane, jak również w praktyczne podłokietniki, które są tapicerowane w strategicznych miejscach. Włoskie krzesło tapicerowane jest nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno, jak również wysokogatunkowe tkaniny obiciowe. Łączenie elementów tapicerowanych z drewnem może zostać wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową. Wszystkie elementy tapicerowane mogą zostać dekoracyjnie pikowane, natomiast sama konstrukcja krzesła może zostać wykonana w lakierze na wysoki połysk.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.