Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami Lawenda

Krzesło z podłokietnikami Lawenda

Stylowy fotel Lawenda z podłokietnikami doskonale będzie się prezentował w przestrzeni prywatnego gabinetu lub w salonie, czyli przestrzeni wypoczynkowej. Elegancki model Lawenda przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagających użytkowników swoją prostą, a zarazem klasyczną formą. Krzesło nie tylko podkreśli ponadczasowy klimat panujący w pomieszczeniu, ale również zapewni komfort i wygodę nawet wielogodzinnego siedzenia.

Nazwa Wymiary Nr
Fotel 56x56x95h Lawenda

Lawenda wykonane jest z litego drewna bukowego, którego kolor można wybrać według dostępnej na stronie palety wybarwień – istnieje również możliwość wykonania krzesła w lakierze na wysoki połysk. Wyprofilowane oparcie, siedzisko oraz podłokietniki są tapicerowane nowoczesną metodą, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno, jak również miękkie tkaniny obiciowe. Łączenie tapicerki z drewnem można wykończyć taśmą gwoździkową lub torsatką. Co więcej, wszystkie elementy tapicerowane mogą zostać zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner