Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 132/K

Krzesło z podłokietnikami 132/K


Ponadczasowe krzesło 132/K to model wykonany z litego drewna bukowego, który przyciąga wzrok prostą, a zarazem oryginalną konstrukcją. Model 132/K doskonale będzie się prezentował w przestrzeni prywatnego gabinetu, jadalni, jak również przestrzeni wypoczynkowej pokoju dziennego.

Nazwa Wymiary
Krzesło 56x48x93h

Mebel umieszczony jest na lekko giętych i profilowanych nóżkach, które gwarantują trwałość i solidność nawet podczas codziennego użytkowania. Włoskiej produkcji krzesło wyposażone jest w praktyczne podłokietniki, które umożliwiają swobodne rozłożenie się na krześle i zaznanie niepowtarzalnego wypoczynku. Nietuzinkowa konstrukcja oparcia idealnie komponuje się z tapicerowanym nowoczesną metodą siedziskiem, które stworzone zostało z gąbki poliuretanowej, pasów tapicerskich, specjalnych płócien, jak również wysokogatunkowej tkaniny tapicerskiej. Łączenie tapicerki z drewnem może zostać wykończone taśmą gwoździkową lub torsatką. Co więcej, krzesło może zostać wykonane w lakierze na wysoki połysk, a elementy tapicerowane mogą zostać dodatkowo zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner