Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
DodatkiKlasyczny stolik ze szklanym blatem

Klasyczny stolik ze szklanym blatem

Jeden z najmniejszych mebli w salonie, ale jakże ważny element wystroju. Musi być zarówno funkcjonalny jak i estetyczny, żeby podkreślić formy stojące wokoło. Główną rolę w salonie grają sofy, fotele i szezlongi. Dobrze dobrany klasyczny stolik kawowy ze szklanym blatem jest eleganckim elementem centralnym, który uzupełni istniejące meble i będzie wyglądał szykownie w każdym wnętrzu.

Klasyczny stolik ze szklanym blatem bez półki

Lekka, wręcz filigranowa forma. Szkło i drewno są zlicowane ze sobą, dzięki temu nie mamy uskoków pomiędzy jedną, a drugą powierzchnią. Najbardziej ozdobnym elementem w tych stolikach są przepiękne drewniane nóżki. Ozdobne podcięcie przyciąga uwagę i nadaje mu bardzo angielski styl. Ten model stolika posiada aż trzy rozmiary, więc możemy dobrać odpowiedni do własnej sofy i pomieszczenia. Możemy również wybrać dwa i zestawić je ze sobą, jeden większy,a drugi mniejszy. Ten drugi może nam posłużyć jako dodatkowy boczny stolik, np. pod lampę.

Klasyczny stolik ze szklanym blatem bez półki

Niecodzienny model. Delikatne linie, cudownie wygięte nóżki sprawiają, że jest to unikatowy przedmiot. Każdy element stolika jest przemyślany i zaprojektowany tak, aby stworzyć małe dzieło sztuki. Warto zwrócić uwagę na głębokie fazowanie tafli szkła. Dzięki temu światło delikatnie załamuje się i całość prezentuje się bardzo elegancko. Gablota to wysuwana szufladka, jest to idealne miejsce do ekspozycji cennych pamiątek, zdjęć. Sami możemy tworzyć różne kompozycje, zmieniając je w zależności od pory roku lub naszego nastroju. Możemy także szufladkę wykorzystać jako klasyczny schowek ja czasopisma lub piloty do sprzętu RTV.

Klasyczny stolik ze szklanym blatem, półką oraz szufladami

Stolik, który pomieści mnóstwo drobiazgów. Ten klasyczny model sprawdzi się we wnętrzu gdzie dominują proste linie, bez zbędnych dekorów. Dzięki trzem rozmiarom możemy dopasować odpowiednią wielkość do naszej sofy. Modele LE M2059 oraz LE M2058 maja szuflady z możliwością wysuwania na przelot. Dzięki temu wykorzystujemy całą przestrzeń do przechowywania. Zaletą jest, że cokolwiek tak ukryjemy, nie będzie to widziane przez naszych gości.

Klasyczny stolik bez nóżek

Bardzo oryginalny model. Półka to zarazem podstawa stolika. Jego piękno tkwi w prostocie. Drewniana rama z głęboko osadzonym szkłem. Delikatny rant na dolnej półce oraz blacie zapobiega zsuwaniu się przedmiotów. Pomimo, iż jest to klasyczny model, to będzie pasować również do wnętrz o bardziej nowoczesnym charakterze. Do wyboru mamy kilkanaście różnych odcieni wybarwienia, dzięki czemu idealnie dopasuje się do innych mebli.

Dlaczego warto wybrać stolik ze szklanym blatem ?

Tego typu stoliki są bardzo eleganckie, a zarazem lekkie i funkcjonalne. Możemy wybrać spośród wielu modeli, rozmiarów, a dzięki indywidualnemu doborowi kolorów stworzymy idealny mebel do naszego salonu. Włoska precyzja wykonania oraz wysoka jakość użytych materiałów gwarantują nam, że taki stolik posłuży nam wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner