Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 127/K

Fotel 127/K


Stylowy fotel włoskiej produkcji 127/K to produkt, który przyciąga uwagę swoim oryginalnym designem. Nogi fotela oraz jego konstrukcja zostały wykonane z wysokiej jakości litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 76x80x110h

Siedzisko i oparcie powstały dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody tapicerskiej, w której wykorzystuje się tkaninę obiciową, płótno, gąbkę poliuretanową oraz pasy tapicerskie. Oryginalne zdobienia na drewnianych elementach mebla, eksponują jego elegancki wygląd. Do wykonania stylowego fotela można wykorzystać drewno w wielu odcieniach oraz różnorodne tkaniny tapicerskie. Luksusowy fotel 127/K to wspaniały dodatek, który umili chwile odpoczynku z ulubioną kawą lub książką. Mebel najlepiej będzie wyglądał w salonie lub gabinecie urządzonym w stylu eleganckim lub klasycznym.

 

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner