Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel LE M1886

Fotel LE M1886


Elegancki fotel włoskiej produkcji LE M1886 łączy w sobie funkcjonalność i wysoką jakość wykonania. Mebel wspaniale będzie wyglądał w jadalni, nowoczesnym salonie lub klasycznym gabinecie.

Nazwa Wymiary
Krzesło 65x63x79h

Fotel posiada solidne nogi wykonane z litego drewna bukowego oraz siedzisko z zabudowanym oparciem, tapicerowane metodą nowoczesną. Wykorzystywane są w niej specjalne pasy tapicerskie, gąbka poliuretanowa, płótno oraz tkanina obiciowa. Stylowy fotel LE M1886 został ozdobiony eleganckimi przeszyciami, znajdującymi się na oparciu. Dzięki temu mebel prezentuje się niezwykle efektownie. Przy składaniu zamówienia możliwy jest wybór koloru drewna oraz rodzaju tkaniny tapicerskiej. Mebel na specjalne życzenie klienta może być w wykończeniu na wysoki połysk.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner