Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel LE M1882

Fotel LE M1882


Efektowny fotel LE M1882 to mebel włoskiej produkcji, który wspaniale wpasuje się w wystrój eleganckiego gabinetu, salonu lub jadalni. Fotel składa się z wygodnego siedziska oraz oryginalnych nóg wykonanych z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 67x68x115h
Krzesło 53x68x115h
Sofa 145x78x115h

Przednie nogi mają ciekawą formę, która podkreśla charakter fotela. Wysokie oparcie oraz podłokietniki zapewniają wygodną pozycję w trakcie siedzenia. Elegancki fotel odświeży charakter wnętrza i poprawi jego funkcjonalność. Do wykonania elementów tapicerowanych zastosowano metodę nowoczesną, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz płótno i tkaninę obiciową. Przy składaniu zamówienia możliwy jest wybór koloru drewna oraz rodzaju tkaniny tapicerskiej. Mebel na specjalne życzenie klienta może być w wykończeniu na wysoki połysk.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner